Děkujeme za podporu!

Za finanční podpory

Děkujeme soukromým donorům, kteří sdílejí myšlenky oslav: Ondřej Bartoš, Pavel Bouška, Ondřej Fryc, manželé Horákovi, Jan Kincl, Jan Teplý.

Hlavní technický partner
Generální mediální partner
Mediální partneři
Technická podpora
Podpora projektu Korzo Národní
Záštitu nad projektem převzali:

Ministr pro evropské záležitosti, předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, primátor hl. m. Prahy, rektoři pražských vysokých škol AMU, ČVUT, ČZU, UK, VŠCHT

Samet na školách 2.0

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Cílem programu je dále inspirace k aktivnímu občanství a pomoc znevýhodněným skupinám. Program Active Citizens Fund vstoupil do České republiky v září roku 2019 s cílem podpořit neziskové organizace nehledě na jejich velikost a zkušenosti. V České republice jej spravuje konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut. Program je realizován v rámci Fondů EHP aNorska 2014–2021. Prostřednictvím Fondů EHP a Norska přispívají státy Island, Lichtenštejnsko a Norsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s 15 evropskými státy. Důležitým posláním programu je také spolupráce mezi Českou republikou a dárcovskými státy. Jde o spolupráci mezi českými neziskovými organizacemi a organizacemi z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

Více o projektu

ACF logolinka

Podpořit nás můžete i Vy!

Pomozte nám být aktivní po celý rok. Podpořte naši celoroční komunikaci, přípravy Korza Národní a rozvíjení Sametu na školách i dalších projektů. Díky za každý dar!

Podpořte nás

Odebírejte náš newsletter

Chcete vědět o nových projektech nebo jak můžete pomoci? Přihlaste se k odběru novinek.