Děkujeme za podporu!

Partneři spolku

Děkujeme soukromým donorům, kteří sdílejí myšlenky spolku: Ondřej Bartoš, Pavel Bouška, Ondřej Fryc, Miloslav Hartman, manželé Horákovi, Jan Kincl, Jan Teplý, Rudolf Vřešťál

Korzo Národní je součástí platformy Festivalu svobody.

Mediální partneři
Samet na školách 2.0

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Cílem programu je dále inspirace k aktivnímu občanství a pomoc znevýhodněným skupinám. Program Active Citizens Fund vstoupil do České republiky v září roku 2019 s cílem podpořit neziskové organizace nehledě na jejich velikost a zkušenosti. V České republice jej spravuje konsorcium, které tvoří Nadace OSF, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut. Program je realizován v rámci Fondů EHP aNorska 2014–2021. Prostřednictvím Fondů EHP a Norska přispívají státy Island, Lichtenštejnsko a Norsko ke snižování ekonomických a sociálních rozdílů v Evropském hospodářském prostoru (EHP) a k posilování spolupráce s 15 evropskými státy. Důležitým posláním programu je také spolupráce mezi Českou republikou a dárcovskými státy. Jde o spolupráci mezi českými neziskovými organizacemi a organizacemi z Islandu, Lichtenštejnska a Norska.

Více o projektu

ACF logolinka

Podpořit nás můžete i Vy!

Pomozte nám být aktivní po celý rok. Podpořte naši celoroční komunikaci, přípravy Korza Národní a rozvíjení Sametu na školách i dalších projektů. Díky za každý dar!

Podpořte nás

Odebírejte náš newsletter

Chcete vědět o nových projektech nebo jak můžete pomoci? Přihlaste se k odběru novinek.